z Aktur Transfer - Dalaman Aktur Transfer - Aktur Ulaşım
Mavi Transfer
Rezervasyon | 0542 801 48 00
info@mavitransfer.com

Dalaman Datça Aktur Transfer

Dalaman Aktur Tranfer ile 140 km uzaklıkta olan Aktur Tatil sitesine özel ulaşım hizmeti veriyoruz. Size düşen kişi sayınıza ve bütçenize en uygun transfer hizmetimizi seçmek ve kaydınızı oluşturmak kalıyor. Araç seçenekleri ve fiyatlarımız aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Aktur Tatil Sitesi için Dalaman ulaşımlarınızda kullanabileceğiniz farklı kapasite ve özellikteki araçlarımız için zaman kaybetmeden rezervasyonunuzu oluşturun ve indirimli fiyatlardan yararlanın. Misafirleriniz, aileniz ve kendiniz için problemsiz Dalaman Havalimanı Aktur transfer hizmeti almak için rezervasyon sayfamızda bulunan şartlar ve koşullar bölümünü incelemenizi öneririz. Eğer Datça Aktur Tatil sitesinden havaalanı dışında bir adrese transfer ihtiyacınız var ise Aktur taksi fiyatlarına göre daha ucuz ulaşım sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve gideceğiniz yer için fiyat teklifi alın.

Dalaman Aktur Transfer Fiyatlarımız;

  • 1-3 Kişi // 320 TL
  • 4-6 Kişi // 370 TL
  • 6-13 Kişi // 500 TL

Rezervasyon Yap

Dalaman Aktur Transfer hakkında;

  • Havaalanında aracınıza bindikten sonra en kısa ve rahat güzergah üzerinden 140 km ve 2 saat sürecek olan yolculuğunuzun güvenliği ve sizin rahatınız için seyahatinizi baştan sona takip sistemi ile kontrol altında tutmaktadır.
  • Transferinizde sizi karşılayan personelimiz ve araçlarımız gerekli tüm yetki belgelerine ve yolcu sigortalarına sahiptir.
  • Sürücülerimiz havaalanında sizi karşılayarak, yolculuk boyunca rahatınız ve huzurunuz için gerekli tüm önlemleri alarak size kibar ve güler yüzlü bir hizmet sağlamaktadır.
  • Aktur seyahatiniz için liste fiyatları haricinde extra hiçbir ücret talep edilmemektedir.
  • Dalaman Aktur Transferiniz için izlenilecek olan güzergah sırasıyla Dalaman – Ortaca – Köyceğiz – Gökova olup Gökova'dan Marmaris istikametine meşhur ağaçlı yol İzlenilerek Marmaris'e gelinir. Bundan sonra sırasıyla Değirmen yanı, Selimiye , Bozburun yol ayrımından geçilerek Aktur Tatil sitesi'ne ulaşılır.

Dalaman Aktur Transfer hizmeti İçin ;

  • Çağrı merkezimizi arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak Datça Aktur Transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kayıt için gerekli tüm işlemler ve seyahatiniz ile ilgili bilgilendirmeye Rezervasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aktur Transfer

Datça Aktur

Alternatif Yöntemler.

Dalaman Havalimanı Datça Aktur Tatil Sitesi arası ulaşım ihtiyaçlarınız için firmamızın sizler için hazırlamış olduğu Dalaman Havalimanı  ile Datça arasında hazırlanmış olan paylaşımlı transfer hizmetini kullanarak ulaşımlarınızı uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken  Datça ulaşım sayfamızı inceleyerek rezervasyon kaydınızı yaptırmaktır.

Tranferiniz için kullanılacak araçlar ve kapasiteleri hakkında bilgi almak ve kullandığımız araçları incelemek için Araç Filosu  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.