z Dalaman Havalimanı Transfer - Dalaman Havaalanı Transfer
Mavi Transfer
Rezervasyon | 0542 801 48 00
info@mavitransfer.com

Dalaman Havalimanı

Dalaman Havalimanı Muğla ili, Dalaman ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Yapımına 1976 yılında başlanmış ve 1981 yılında hizmete girmiştir. Dalaman Havalimanı, yerleşim merkezine 6 km mesafede, güney istikametinde kurulmuş olup, limana ulaşım taksi ve otobüs işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Günün 24 saati sivil ve askeri hava ulaşımına açıktır.

Dalaman Havalimanı Transfer hizmeti alırken bilmeniz gerekenler.

 

Tatilinize başlarken ve bitirirken yada bir yerden bir yere için daha rahat, konforlu ve güvenli gitmek bu sayede birçok stresten kurtulmak adına transfer hizmetinden yararlanmak istiyorsunuz. İnternet’te birbirine benzeyen bir sürü sayfa var ve siz hangisiyle seyahat edeceğinize karar veremiyorsunuz. Bu gerçekten çok doğru karar verilmesi ve planlanması gereken bir iştir.

Dalaman havaalanı ulaşım hizmeti her yıl nisan ve ekim ayları arasında çok fazla talep gelmesi sebebiyle, firmaların havalimanı yolcu taşıma potansiyellerinin üzerinde çalışmalarını gerektiren durumlar meydana gelmektedir. Bu durumlar transferinizi gerçekleştiren şoförün, uykusuz yada limitlerinin üzerinde fazla km yapmış olması, kullanılan aracın zamanında bakıma girmemiş olması gibi durumlarıda beraberinde getirmektedir. Ayrıca Dalaman havalimanı transfer firmaları arasında ciddi bir rekabet içerisine girmeleri de cabasıdır. Rekabet denilince hizmet kalitesi olarak anlamanız çok doğaldır fakat rekabet genelde fiyatlar üzerinden yürütülmektedir. Dolayısı ile fiyatlar ne kadar geriye çekilirse hizmet kalitesi ve güvenlik bir o kadar geri plana atılmaktadır. Bu beraberinde geri dönüşü olmayan sıkıntılara davetiye çıkarmaktan başka birşey değildir. Dalaman Havaalanı ulaşım hizmetlerinden ekonomik fiyatlara yararlanmak istiyorsanız siz siz olun küçük tutarların size ve ailenize vereceği zararı düşünerek tasarruf yapmaya çalışın.  Seçmiş olduğunuz firmanın belgeleri varmı ofisi nerede araçları nelerdir v.b. bilgilere ulaşarak kaydınızı oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Tüm Dalaman havalimanı ve çeşitli ulaşım ihtiyaçlarınız için; bizimle iletişime geçin. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve sitemizde bulunan transfer destinasyonları haricinde kalan ulaşım ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.