Mavi Transfer
Rezervasyon | 0507 588 41 21
info@mavitransfer.com

Dalaman Akyaka Transfer hizmeti fiyatlarımız;

 • 1-4 Kişi // 110 TL
 • 4-6 Kişi // 140 TL
 • 6-13 Kişi // 190 TL

Rezervasyon Yap

Dalaman Akyaka Transfer

* Dalaman havalimanı Akyaka arası 65 Km Olup Yaklaşık Seyahat Süresi 55 Dakika Sürmektedir.

* Akyaka Transferleriniz İçin Fiyatlarımıza Otopark Tünel Geçiş Ücretleri KDV Dahildir.

* Dalaman Havalimanı Akyaka transferiniz için izlenilecek olan güzergah sırasıyla Dalaman – Ortaca – Köyceğiz – geçilerek Akyaka’ya varılır.

* Ucuz Dalaman Havalimanı Akyaka Ulaşım Ve Akyaka Dalaman Havalimanı dönüş transferlerinizde Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınmış TÜRSAB’a Kayıtlı A1 Ve D2 Yolcu Belgeli Araçlarımız Güleryüzlü Personelimizle Sorunsuz,Huzurlu,Güvenilir Biçimde Seyahatinizi Sağlıyoruz.

Dalaman Akyaka Transfer Hizmeti Almak İçin ;

* Bizi Arayın Transfer Detaylarınızı Alıp Kaydınızı Oluşturalım.

* Herhangi Bir Aksilik Yaşanmaması İçin Transfer Tarihinizden Bir Gün Önce Sizi Arayıp Teyidinizi Alalım.

* Dalaman havalimanı çıkış kapısında isminizin yazılı olduğu tabela ile sizi karşılayıp Dalaman Havalimanı Akyaka Transferinizi MAVİ TRANSFER Farkıyla En Ekonomik Fiyata Gerçekleştirelim.

Dalaman Akyaka Transfer Hakkında En Çok Sorulanlar

  • Dalaman Akyaka Arası Havaş servisleri varmı ?

* Dalaman Havaalanı Akyaka Arası Havaş Yada Muğla Büyükşehir Belediyesinin servis araçları bulunmamaktadır fakat marmaris yol ayrımında inerek buradan taksi ile Akyaka’ya Ulaşabilirsiniz.(Bu Ulaşaım 1 yada 2 kişi İçin uygun gibi görünsede süre ve maliyet olarak MAVİ Transfer fiyatları ile hemen hemen aynıdır.)

 • Dalaman’dan Akyaka’ya başka bir ulaşım alternatifim yokmu ?
  * Dalaman Havalimanı Akyaka ulaşımınız için transfer firmaları haricinde havalimanı taksi ile dalaman merkeze kadar gelerek buradan dolmuşlarla Akyaka’ya ulaşabilirsiniz.
 • Havalimanında sizi nasıl bulabilirim?* Havalimanı son çıkış kapısından çıktıktan sonra Otopark Cafe’nin tam karşısında bulunan Bireysel Karşılayıcılar bekleme alanında karşılama personelimiz isminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır.
 • Transferimiz Sırasında yolda mola verebilirmiyiz?
 • * Transferlerinizde 15 dk’ya kadar mola ve duraklama yapılabilir. Bundan daha uzun olan duraklamalarız için sizden sonraki misafirlerimizin mağduriyet yaşamamaları açısından operasyon merkezimizin bilgisi ve izni dahilinde duraklama yapılabilir.
 • Akyaka Dalaman Havalimanı transferimiz için araç gelmez uçuşum riske girerse ne olacak?
 • * Akyaka Dalaman Havalimanı dönüş transferleriniz için firmamız hertürlü aksiliği gözönünde bulundurarak transfer saatinizi 15 dakika opsiyonlu olarak vermektedir.Herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda doğabilecek tüm maddi mağduriyeti firmamız üstlenmektedir.

ARAÇLARIMIZ BİNEKTE  FLUENCE, LINEA, DUSTER, JETTA ORTA SINIFTA VİTO, CARAVELLE 6 KİŞİ ÜZERİ MERCEDES VE VOLKSWAGEN  GRUBUDUR.