z Hillside Transfer - Dalaman Hillside Transfer - Hillside Ulaşım
Mavi Transfer
Rezervasyon | 0542 801 48 00
info@mavitransfer.com

Dalaman Hillside Transfer

Firmamız Dalaman Hillside Tranfer servisi sayesinde Dalaman'da uçaktan indikten sonra 55 km uzaklıkta olan Fethiye Hillside Beach Club Hotel için özel ulaşım hizmeti veriyoruz. Yolculuk süreniz en fazla 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hillside Hotel Transfer için yapmanız gereken size en uygun aracımızı seçmek ve kaydınızı oluşturmaktır. Fiyatlarımız ve araç seçeneklerini Hillside transfer fiyatları bölümünden inceleyebilirsiniz. Yurdumuzun en güzel otelleri arasında gösterilen Hillside Beach Club Hotel'e ulaşmak için kullanabileceğiniz farklı kapasite ve özellikteki araçlarımıza zaman kaybetmeden rezervasyonunuzu şimdi oluşturarak  indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Fethiye Hillside Hotel tatilinize başlarken ve bitirirken stres yaşamadan ulaşımınızı sağlamak için rezervasyon sayfamızda bulunan şartlar ve koşullar bölümünü incelemenizi öneririz.

Hillside ulaşım fiyatlarımız:

  • 1-4 Kişi // 170 TL
  • 4-6 Kişi // 190 TL
  • 6-13 Kişi // 290 TL

Rezervasyon Yap

Hillside ulaşım hizmeti için hiçbir ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Fiyatlarımıza kdv, tünel geçiş ücretleri ve otopark dahildir. Ayrıca listemizdeki fiyatlar haricinde başka hiç bir ücret ödemezsiniz.

Dalaman Havalimanı Hillside Transfer

  • Dalaman Hillside transferiniz için izlenilecek olan güzergah sırasıyla Dalaman, Göcek, Çalış ve son olarak Fethiye merkezinden geçilerek eşsiz doğası yeşili ve mavisiyle Fethiye Hillside Beach Club Otele ulaşılır.
  • Firmamızdan satın almış olduğunuz ulaşım hizmetimiz için kullanılan tüm araçlar karayolları taşımacılığ yönetmeliğinde belirtilmiş belgelere sahiptir. Ayrıca firmamız A grubu seyahat acentası statüsündedir.

Dalaman Hillside Transferiniz İçin;

  • Dalaman Marmaris ulaşım için kullanılacak araçlar ve kapasiteleri hakkında bilgi almak ve kullandığımız araçları incelemek için Araç Filosu  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Çağrı merkezimizi arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak Fethiye Hillside için hizmet talep edebilirsiniz.
  • Rezervasyon için gerekli tüm işlemler ve seyahatiniz ile ilgili bilgilendirmeye Rezervasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fethiye Hillside Beach Club

Dalaman Havaalanı Hillside Yol Haritası:

Fethiye Hillside Beach Club Hotel transferiniz için kullanılacak araçlar ve kapasiteleri hakkında bilgi almak ve kullandığımız araçları incelemek için Araç Filosu  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.