z Hizmetlerimiz - Mavi Transfer
Mavi Transfer
Rezervasyon | 0542 801 48 00
info@mavitransfer.com

Dalaman Transfer

Transfer Hizmetlerimiz ile:

Tatilinizi geçireceğiniz konuma ulaşmak için Dalaman Havalimanını mı kullanıyorsunuz? Mavi Transferin sizler için hazırlamış olduğu hizmetler ile Havaalanı çıkışlı yada havalimanına geri dönüş için bu hizmetimizi kullanabilirsiniz. Farklı kapasitelerdeki araçlarımız için kaydınızı oluşturabilir ve dilediğiniz destinasyona ulaşmak için taksi yada farklı alternatifler kullanmak yerine az ücret ödeyerek konforlu, hızlı ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Binek araç seçeneğimiz, minibüs, veya VIP araç seçenekleriyle tercihinizi siz belirlersiniz.

 Mavi Transfer’in kusursuz ve konforlu hizmetleri;

Özel Transfer;

Özel transfer seçeneğimiz ile gitmek istediğiniz destinasyon için sayfamızda yer alan fiyatlar baz alınarak extra hiçbir ücret ilavesi olmaksızın tek yön olarak size özelşoför ve araç ile transfer hizmeti verilmektedir.

Şoförlü Araç Tahsis;

Havalimanı günlük tur için yada iş için gelen zamanını olabildiğince tasarruflu kullanmak yada bölgemizde bulunan doğal ve tarihi yerleri araç park etme yol bulma gibi sıkıntılar yaşamadan gezmek isteyen konuklar için planlanmış hizmetimizdir.

VIP Transfer;

Kaliteden ödün vermek istemeyenlerin tercih ettiği  Dalaman Vip Transfer hizmetimiz ile Mercedes Vito ve üst segment binek araçlarımızla havalimanı ulaşımlarınız için tercih edebilirsiniz.

Havalimanı Otel Transferi;

Dalaman havalimanı ile oteliniz arasında gidiş ve dönüşlerde kullanabileceğiniz hizmetimiz ile uçak iniş saatinde havalimanında hazır bekleyen aracımız ve dönüşünüz için uçak kalkış saatinizden en az 1 saat önce havalimanında olacak şekilde transferinizi organize edebilirsiniz.

Gezi Transfer;

Tatilinizde günlük olarak çıkılan tekne turuna katılmak yada merak ettiğiniz bir plajda gününüzü geçirmek gibi bir planınız var ise bunun için bulunduğunuz konumdan istediğiniz yere istediğiniz saatte gitme ve istediğiniz saatte geri bırakılma gibi ihtiyaçlarınız için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz.

Kongre Transfer;

Firmanıza iş seyahati yada kongre gibi kalabalık gruplarınızın, havalimanı otel yada farklı ulaşım ihtiyaçlarınız için talep edeceğiniz farklı büyüklükteki araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Paylaşımlı Transfer;

Dalaman havalimanı ile uzak noktalar arası ulaşımlarda taksi ve diğer alternatifler pahalı yada zahmetli olmaktadır. Bu zorlukları ortadan kaldırmak adına firmamız paylaşımlı transfer servisleri ile hizmetinizdedir.

Rezervasyonlarınızı 0542 801 4800 numaralı telefondan yapabilir ve/veya rezervasyon formu doldurabilirsiniz.

Rezervasyon Formu Doldur