z Kurumsal - Mavi Transfer
Mavi Transfer
Rezervasyon | 0542 801 48 00
info@mavitransfer.com

Hakkımızda

Mavi Transfer Dalaman Havalimanı ulaşım hizmetleri, 2008 yılında Dalaman havalimanından bölge otelleri ve havalimanı ulaşımı için duyulan ihtiyacı gidermek ve en ekonomik fiyatlarla güvenlik kalite konforu bölgemize gelen misafirlere sunmak için kurulmuştur. İlerleyen süreçte hizmeti ve anlayışı ile farkını ortaya koyan Mavi Transfer, Ulaştırma Bakanlığından alınmış olan gerekli yetki belgelerini de bünyesine katarak Dalaman ve bölgesinde gerekli taşıma belgelerine sahip resmi transfer firması olmayı başarmıştır. Her yıl kendini yenilemiş ve yenilemeye de devam etmektedir.

Mavi Transfer Vizyon

Mavi Transfer Dalaman havalimanı ve bölge otelleri ulaşım sektöründe, eksiklerini görerek daha iyi ve kaliteli hizmeti bölgemize gelen misafirlerimize sunarak diğer firmalar tarafından takip edilen, insana ve çevreye gerekli saygıyı sağlayabilen firma olarak kalmayı hedefler. Siz değerli misafirlerine, Türkiye’nin heryerinde aynı hizmeti aynı kalitede sunabilmek için 7/24 çalışır.

Mavi Transfer Misyon

Mavi Transfer’de herşeyden önce güvenlik ve hizmet kalitesi gelmektedir. Bu kapsamda misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik havalimanı otel yada otel havalimanı transferlerinde, en iyi hizmeti en ekonomik şekilde ulaşmasını sağlayabilmek önceliğimizdir. Hizmet kapasitemizi genişletmek, müşterilerimize sunduğumuz servislere ekstra değerler katabilmek ve en önemlisi de güvenliği elden bırakmayarak misafirlerimizin huzur içinde seyahatlerini yapmaları misyonumuzun bir parçasıdır. Amacımız; havalimanları ulaşım sektöründe iddaalı bir konuma gelebilmek ve Türkiye’de ekonomik transfer denilince akla gelen ilk isim olmaktır.