z Rezervasyon - Mavi Transfer
Mavi Transfer
Rezervasyon | 0542 801 48 00
info@mavitransfer.com

Dalaman Havaalanı transfer rezervasyon.

Rezervasyon Aşamaları.

  •    Şimdi hemen rezervasyon formumuzu doldurun. Formumuzu doldurduktan birkaç dakika sonra formun bize ulaştığına dair bir onay maili alırsınız. Mailinizin size ulaşmadığı durumlarda çağrı merkezimizi arayarak yetkili personelimizden kaydınızın kontrolünü isteyebilirsiniz.
  •    Kaydınız yapılır yapılmaz rezervasyon yetkilimiz, sizi formda iletmiş olduğunuz telefon numarasından arayarak bilgilerinizi tekrar teyit eder.
  •    Formda bize iletmiş olduğunuz telefon numarası mutlaka transferi kullanacak kişilerden birinin telefon numarası olması gerekmektedir. Havalimanı kalabalık olması yada sürücü ile buluşamaması gibi durumlarda müdahale edebilmemiz açısından önemlidir.
  •    Lütfen formu eksiksiz bir şekilde doldurun ve özellikle uçuş kodunuzu eklemeye özen gösterin. Uçuş kodunuzu talep etmemizin nedeni şudur. Formda bildirmiş olduğunuz iniş saatinde uçağın erken inişi yada rötarı olup olmadığını bilerek tam saatinde sizi karşılamak için gereklidir. Aynı saatte yada yakın saatte inen uçak var ise sizi hangi uçakla gerektiğini bilmemiz açısından da önem arz etmektedir. Uçuş kodu iç hat uçuşları için genelde TK yada PC ile başlayan 6 haneli bir koddur.
  • Transfer tarihinizden bir gün önce çağrı merkezimiz saat 16:00 ile 19:00 saatleri arasında aramaktadır. Transferinizde herhangi bir aksilik çıkmaması için; kayıtlarımızda olan tüm transfer detaylarınızı tekrardan sizinle paylaşır. Yetkilimizin size ilettiği bilgilerde yanlışlık olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir.
  • Havalimanında valiz alırken telefonunuzu açmanızı öneririz. Geç kalmanız gibi durumlarda şoförümüz yada müşteri hizmetleri yetkilimiz sizi arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.
  • Havalimanı ulaşımlarınız öncesi ve sonra aklınıza takılan tüm sorular için arayabilirsiniz. 7/24 görev yapan müşteri hizmetlerimiz sorularınıza memnuniyetle cevap verecektir.

Rezervasyon

Rezervasyon Formu

İsim Soyisim (gerekli)

E-Posta Adresi (gerekli)

Telefon (gerekli)

Transfer Tarihi

Transfer Saati

Uçuş Kodu

Kişi Sayısı

Nereden / Nereye

Dönüş Bilgileri

Mavi Transfer'den en çok rezervasyon yapılan tatil beldeleri, uzaklık ve ulaşım süreleri.